Apie

Pirko.lt yra internetinė parduotuvė, siūlanti įsigyti daiktus, atitinkančius šiandienines tendencijas. Asortimentas sudarytas atsižvelgiant į tai, kas populiariausia šiomis dienomis. Viską, ko kada nors norėjote, rasite vienoje vietoje. Bet koks naujas ar sparčiai populiarėjantis daiktas bus pridėtas į Pirko.lt asortimentą, pradedant nuo naujausių prietaisų iki inovacijomis pasižyminčių naminių gyvūnėlių reikmenų.

Misija

Mūsų komanda dirba tam, kad galėtų pasiūlyti mažiausias kainas ir geriausius išpardavimų pasiūlymus. Mes gerbiame savo klientą, lygiai taip pat kaip gerbiame save. Pirko.lt buvo sukurta tam, kad suteiktų jums progą patogiai apsipirkti internetu iš jūsų namų, ofiso ar bet kurios kitos vietos. Suteikiame aiškią informaciją apie kiekvieną produktą, norėdami užtikrinti, kad pirkėjas gautų tokį daiktą, kokio iš tiesų ieškojo.

Kodėl Pirko.lt

Pirko.lt yra perspektyvus ir greitai augantis pardavėjas Lietuvoje. Kliento laimė ir pasitenkinimas yra mūsų svarbiausia užduotis. Mes norime suteikti geriausią apsipirkimo internete patirtį su minimaliomis kliento pastangomis ir laiko trukme, nuo akimirkos kai nusiperkate daiktą iki pristatymo prie jūsų durų. Mūsų siekiamybė yra patenkintas klientas.