Grąžinimai

Grąžinimai

Bukite ramūs apsipirkinėdami pas mus. Mes esame užtikrinti, kad jūs liksite patenkinti mūsų prekėmis, todėl suteikiame 30 dienų grąžinimo garantiją. Mums nereikia jūsų pinigų, jeigu jūs liksite nepatenkinti. Grąžinkite produktą per 30 dienų nuo jo gavimo ir mes su mielu noru grąžinsime jūsų pinigus.

Grąžinimui tinkama prekė negli būti naudota ir turi būti tokios pačios būklės, kokią gavote – su etiketėmis ir pan. Taip pat produktas turėtų būti originaliame įpakavime. Prekė ant kurios bus matyti dėmės, sulenkimo žymės, pakuotės pažeidimai/plastikinio įpakavimo lūžiai ir t.t. nebus priimamos atgal. Jeigu prekės, kurią atsiųsite grąžinimui, būklė neatitiks reikalavimų, mes pasiliekame teisę negrąžinti pinigų arba nepakeisti prekės. Individualizuoti produktai negali būti grąžinami ar apkeičiami. Norint įvykdyti grąžinimą, mums taip pat reikės pirkimo čekio arba kito įrodymo, kad prekė buvo pirkta mūsų parduotuvėje.

Prašome nesiųsti prekių atgal gamintojui. Įsidėmėkite, kad pirkėjas turės apmokėti visas su grąžinimu susijusias išlaidas, o grąžinamas produktas privalo turėti sekimo kodą. Mes nebūsime atsakingi už bet kokį siuntinį, kuris dings siuntimo metu, jeigu jis neturės sekimo kodo.

Negrąžinami daiktai yra produktai kuriuos pirkote per tarpininką arba buvo sugadinti dėl kliento kaltės.

Dėl prekių grąžinimo užklausų prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@pirko.lt arba čia.

Atšaukimo politika

Nuo tada, kai pateiksite savo užsakymą, jį turime patvirtinti per 24 valandas. Kol nepatvirtinome užsakymo, jį galite atšaukti. Mes įsipareigojame grąžinti visus pinigus, jeigu užsakymas nėra patvirtintas. Jeigu nusprendėte atšaukti užsakymą, po to, kai mes jį patvirtinome, deja, bet turėsite laukti kol gausite prekę ir tik ją gavę, turėsite galimybę grąžinti.

Apgadintų siuntinių politika

Prekės siuntimo metu neturėtų būti pažeistos, bet jeigu taip atsitiko, prašome atsiųsti įrodymus (prisegta nuotraukos/filmuota medžiaga) į info@pirko.lt . Apgadinimo įrodymas nuotraukų ar filmuotos medžiagos formatu yra būtini. Naudodamiesi įrodymais išspręsime iškilusią problemą ir pasiūlysime galimus padėties taisymo variantus. Daugeliu atvejų pakeisime pažeistą produktą.

Grąžinimo politika

Kai grąžintas produktas bus gautas ir įvertintas, mes susisieksime su jumis elektroniniu paštu su informacija apie grąžintą produktą. Taip pat mes jus informuosime dėl jūsų pinigų grąžinimo statuso.

Jeigu grąžinimas bus patvirtintas, gausite pinigus atgal į sąskaitą iš kurios mokėjote. Pinigų atgavimo laikas gali svyruoti. Priklausomai nuo to, kokiu būdu įvykdėte apmokėjimą, tai turėtų užtrukti iki keleto dienų.

Vėluojantis arba dingęs grąžinimas

Jeigu negavote pinigų už grąžinimą, po savaitės prašome dar kartą patikrinti savo banko sąskaitą. Jūs taip pat turėtumėte susisiekti su jus aptarnaujančiu banku, nes grąžinimo apdorojimas gali užtrukti. Jeigu vistiek turite problemų dėl negauto grąžinimo, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@pirko.lt

Prekės su išpardavimu

Grąžinti galima tik tas prekes kurioms nėra taikoma išpardavimo. Apgailestaujame, tačiau mes negalime taikyti grąžinimo politikos prekėms kurios yra išparduodamos.

Jeigu jums reikia daugiau informacijos prašome susisiekti info@pirko.lt