Pristatymas

Pristatymo nuostatos

Pirko.lt kuruoja kokybiškų produktų pristatymą iki jūsų durų, bendradarbiaudami partneriais ir amatininkais globaliai. O tai reiškia, kad jūsų užsakymas gali būti siunčiamas iš tokių šalių, kaip Tailandas, Tibetas, Kinija, Šri Lanka, Indonezija, Indija ir kt.

Norėdami sutaupyti ir pasiūlyti geriausias produktų kainas jums, mes prekes siunčiame tiesiai iš mūsų partnerių paminėtose šalyse. Užsakymų pristatymo trukmė kinta tarp 3 ir 5 savaičių. Labai prašome nepanikuoti, jeigu užsakymas nepasirodo iškarto, mes užtikriname, kad jis yra pakeliui. Jūs visada turėsite galimybę sekti savo užsakymą su sekimo kodu.

Prekes siunčiame į bet kurią pasaulio vietą, o siuntimo su sekimo galimybe kaštai bus apskaičiuoti prie atsiskaitymo. Kaina svyruoja priklausomai nuo jūsų ir mūsų partnerių vietovės.

Visiems produktams, užsakytiems iš mūsų asortimento, gali prireikti 2-4 darbo dienų, kol jie bus pilnai išsiųsti. Prašome pridėti patvirtinimo laiką prie jūsų realaus siuntimo laiko. Skirtingi kurjeriai pristatinėja prekes skirtingose vietovėse. Yra tikimybė įvykti nekontroliuojamoms, nenumatytoms aplinkybėms, kurios prailgins pristatymo laiką (stichinės nelaimės, šventės, orai ir pan.). Šie pakankamai reti atvejai gali daryti įtaką pristatymo laikui. Dėl šios priežasties mes negalime nurodyti tikslios pristatymo trukmės.

Pirkimo garantijos

Gaukite 100% grąžinimą arba pakeitimą tokiam pačiam daiktui arba kitam daiktui už tą pačią pinigų sumą. Turėkite omenyje, kad kiekvienas atvejis yra skirtingas.

Retais atvejais, kai jūsų sekimo kodas sustoja vienoje vietoje, esant jūsų šalyje, siūlome susisiekti su muitinės instancija ir pasiteirauti dėl savo prekės, reikalaujant ją išduoti. Jeigu dėl kažkokios priežasties jūsų užsakymas buvo konfiskuotas, mes stengsimės padėti kaip galime.

Patvirtintas saugus atsiskaitymas

Mes visada 100% užtikriname jūsų informacijos saugumą ir privatumą. Mes naudojame SSL sertifikatus ir papildomas apsaugos priemones, kad užtikrintume klientų informacijos saugumą.

Dėl platesnės informacijos susijusios su siuntimo klausimais prašome parašyti mums elektroninį laišką info@pirko.lt